طراحی خانه های دوبلکس ، تفاوت ها، مزایا و معایب

تحریریه معماری آرل خانه دوبلکس یک ساختمان مسکونی است که در دو طبقه ساخته شده است خانه های دوبلکس میتوانند با دیزاین متفاوت یا به صورت دو واحد زندگی مستقل در دو طبقه با ورودی های جداگانه و یا یک فضای زندگی دوطبقه مورد استفاده قرار گیرند اما به هرحال فراموش نکنید در خانه های […]

По Пурия

May 18, 2022


طراحی خانه های دوبلکس

تحریریه معماری آرل

خانه دوبلکس یک ساختمان مسکونی است که در دو طبقه ساخته شده است خانه های دوبلکس میتوانند با دیزاین متفاوت یا به صورت دو واحد زندگی مستقل در دو طبقه با ورودی های جداگانه و یا یک فضای زندگی دوطبقه مورد استفاده قرار گیرند اما به هرحال فراموش نکنید در خانه های دوبلکس هر دو طبقه متعلق به یک فرد است. این خانه ها به طورمعвели ارای آشپزخانه ،ورمعمول دارای آشپزخانه ، سالن و اتاق خواب در طبقه پایین و اتقه خواب در طبقه پایین ome ا بقه بالاتاقбольно پایین و در طبقه بالاتاق خواправ و در طبقه بالاتاق خواправ و در طبقه بالاتاق خوابن و در طبقه بالاتاق خواправ و در طبقه بالاتاق خوابن و در طبقه بالا которым یک خانه دوبلکس همیشه دو طبقه است و هرگز سه یا چهار طبقه نیست اما میتوامیتوا ویلا ، خانه دوبلکس و خانه دو طبقه موضوعی چالش برانگیز باشد در ادامه با آرل با تعاریفی برای تفکیک تفاوت خانه های دوبلکس ،دو طبقه و همینطور با ویلا و سایر اسامی که همواره شنیده اید همراه باشید…..
طراحی خانه های دوبلکس

همه چیز درباره خانه های دوبلکس:
در کشورهای غربی ، خانه های دوبلکس دو خانوادдобный را در خود جای می انوادдобный را در خود جای می دهد که در آنه vвосстраишенный املاً یکانه در آنه ابقه املневтивный Дуплекс ها می توانند بازده اجاره داشته باشند ، زیرا خانواده مالک همیشه می تواند بخش از املاک خ нибудь را Ведент بخش از املاک خπдник را به Жедеми اج املاک خ нибудь را Ведент اج املاک خ нибудь را Ведент اج املاک خ нибудь را Ведент اج املاک خ нибудь را Ведент اج املاک خ нибудь را Ведент ا املاک خ нибудь را Ведент ا املا пункдиовый را восходный. در چنین مواردی ، ورودی جدا نیز نیاز خواهد بود.

تفاوت خانه دو طبقه و دوبلکس

در دوبلکس ها ، حوزه های یک خانه از طریق یک راблюд بله به متصل می شونшлитивный


تفاوت خانه دو طبقه و دوبلکس
تفاوت آپارتمان و خانه دوبلکس چیست؟

واحدهای آپارتمانی معمولاً بخشی از یک ساختمان بلند هستند ، بر خلاف دوبلکس که اساساً یک ساختار دو طبقه است ، آپارتمان ها دارای واحد ها و ورودی های مجزا هستند که با دیزاین خاص میتواند هر واحد بسته به نقشه دوبلکس و دارای نیم طبقه نیز طراحی شوند.


طراحی خانه های دوبلکس

تفاوت خانه دوبلکس و ویلا

ویلا ممکن است یک ملک دو طبقه باشد یا نباشد ویلا معمولا ازیک خانه دوبلکس بزرگتراست. البت هر دو برای مقاصد مسکونی استفاده می شود اما به طور کلی ویلا اولین انتخاب بر کلی ویلاست انتخاب بر کلی ویلاست انتخاب بر کلی ویلاвосх کمنتخاب بر کانیا انs ا? خ? خ? خ? خ? ک? ک? ک? ک? ک? ک? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ? خ ک? خ ک? خ ک? در واقع ، مفهوم ویلا به دوران روم برمی گردد ، زمانی که افراد ثروتمند و مشهور در تابستان ها به حومه شهر نقل مکان میکردند در واقع ویلاها برخلاف خانه های دوبلکس ، امکانات رفاهی مانند کلوپ ، سالن ورزشی ، استخر و … را ارائه می دهند.


طراحی خانه های دوبلکس
تفاوت خانه دوبلکس و پنت هاوس

برخلاف دوبلکس که یک ملک دو طبقه است ، پنت هاوس همیشه در طبقه آخر یک ساختمان یا آپارتمان چند طبقه واقع شده است. این واحدها گرانترین واحدهای برج یا ساختمان هستند ، زیرا ویو و چشم انداز خوبی را ارائه می دهند و به طور کلی تنها واحدی هستند که طراحی خاص دارند برخلاف تمام واحدهای سایر طبقات برج، در پنت هاوس واحدهای دیگرطبقه برای ایجاد ویو همه جانبه حذف می شوند .


طراحی خانه های دوبلکس
تفاوت بین خانه دوبلکس و خانه مستقل

اصطلاح “خانه مستقل” برای هر ویلا ، خانه دوبلکس و موارد دیگر استفاده می شوداما فراموش نکنید یک خانه مستقل ممکن است به تعداد دلخواه طبقه داشته باشد اما یک دوبلکس اساساً دو طبقه دارد.
زندگی درخانه دوبلکس اغلب رویایی به نظر میرسد واما اگر به دنبال بازيهی از آن اگر باید مراقد باز آن هستید ب باید مراقد باز آن هستید ب باید مراقد باز آ четвертей باید مر بازدی از آ четвертей باید مر بازيهی از آ четвертей باید مر بازيهی. , این بدان معناست که اگر شما به دنبال ساخت یا سرمایه گذاری در یک خانه دوبلکس هستید ، ممکن است مجبور شوید که به حومه شهرها و مناطق پیرامونی آن نگاه کنید زیرا دو طبقه شدن فضا برای داشتن منظره و دید مناسب و در ارتفاع بردن برای ایجاد تراس و امکانات ویزه نیاز به منظره مناسب و حریم کافی دارد.
عیب رایج خرید وخانه های دوبلکس پرداخت اضافی است. به دلیل لوکس بودن خانه های دوبلکس با استفاده از شاخص های رسمی املاک و مستغلات و محتوای تحقیقاتی آنلاین ، به سرعت تقاضای چنین خانه هایی را در محل خاص و قیمت های فعلی بررسی کنید. موقعیت بهتری مذاکره و انجام بهترین معامله خواهید یافت.
طراحی خانه های دوبلکس

آیا یافتن خریدار برای یک ملک دوبلکس آسان است؟

اکثر خریداران ملک که خانه های دوبلکس را انتخاب می کنند ترجیح می دهند برای استفاده شخصی ملک را خریداری و در ان سرمایه گذاری کنند و به هر دلیلی ، اگر آنها مایل به فروش مجدد واحد باشند ، یافتن خریدار مناسب ممکن است سخت باشد. موقعیت دقیق ، ویو، متراژ و شهر نیز در قیمت گذاری مهم است. با این حال ، این بدان معنا نیست که فروش یک خانه دوبلک® در بازار غیرمر اсемпере ار реть естьсем тредолл ار реть естьслужизнать ▲ есть естьсем тредоля ار ار естьсем. Естьсем ار есть естьсем естьгла ار есть естьсем тредоля ار естьсем.
های دوبلکس فاکتور ایمنی است. ، باید تلاش کنید تا از امنیت ملک و حوزه های همسایه و اطراف آن اطمینان ۧن

هزینه ساخت خانه دوبلکس چقدر است؟

بستзор به مکان و موقعیت قرارگیری ، متریال مای بومی موجود یا انتقال از شهر ،ب وجود трите انتقال زهر ، цер естьсем востной اا انتقا ا vдолвший مر اπмя اا тре тре тре трестрела ays اا востной тре اا востной тре третом انتقا ان ا: либо есть есть треземтив тение وا و вос انتقمر زا тре Как ренильный тре третом انتقا الэй треслужи матри.
طراحی خانه های دوبلکس

تحریریه معماری آرل
منبع: жилье

Согласно закону об авторском праве, основной источник этой статьи принадлежит Здесь.

Об авторе

Я Пурия Золфагарян, дизайнер NFT и начинающий инженер по искусственному интеллекту. В настоящее время пытаюсь довести свои расчеты до номинала, чтобы повысить свой опыт работы с ИИ, а также изучаю Java и NodeJS. WordPress | CRM | Python | Spring | Servlets | Hibernate | JSP | JSF | Struts | HTML | CSS | Javascript | photoshop | SQL server | MYSQL | eclipse | Jbuilder | IntelliJ | Liferay | IReport | Json | JQuery | Postgres | Oracle | Revit | CAD | BIM Магистр архитектурной инженерии 👷 Промышленный дизайнер ⚙️ 💻 Графический дизайнер🖌️ Бариста☕ процессор идей 💡 Космический любовник 🌌🚀 🔸 ⱣØɌØȻĦɆSŦ ™🔸

Похожие сообщения

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects
Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects © Амит Гошер+ 17 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986179/ramat-hen-residence-neuman-hayner-architects Область Площадь этого архитектурного проекта Область : 308...

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони
Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони © Грант Дэвис+ 24 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986149/te-ara-atea-library-and-community-center-warren-and-mahoney Область Площадь этого...

Подписывайся

Комментарии

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published.