10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

تحریریه معماری آرل اگرچه کاشی و سرامیک شباهت های زیادی دارندو حتی گاهی اوقات نمی توان آن ها را به درستی از هم تشخیص داد، اما در حقیقت این دو متریال با یکدیگر متفاوت هستند و بر مبنای همین تفاوت ها با کاربرد های مختلف نیاز های مختلفی را پوشش می دهند . می توان […]

По Пурия

May 18, 2022


10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

تحریریه معماری آرل

اگرچه کاشی و سرامیک شباهت های زیادی دارندو حتی گاهی اوقات نمی توان آن ها را به درستی از هم تشخیص داد، اما در حقیقت این دو متریال با یکدیگر متفاوت هستند و بر مبنای همین تفاوت ها با کاربرد های مختلف نیاز های مختلفی را پوشش می دهند . می توان گفت تفاوت اصلی کاشی و سرامیک در میزان استحکام آنها است کاشی به دلیل ظرافت بیشتر و وزن پرس کمتر در بدنه کار می‌شود و برای محیط‌های بسته و دیوارهایی که از پشت رطوبت ندارند مناسب تر است ولی سرامیک به دلیل پرس سنگین‌تر و استحکام بالاتر در یش بیشتر کاربرد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقاومت سرامیک درد دارد .مقا? اما نوع خاصی از سرامیک به نام پرسلان را میتوان در محیط‌های باز نیز استفاده کرد.
10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

تنوع در شکل ، مربع، مستطیل، شش ضلعی، مات، براق و درجه سختی متفاوت سبب شده تا به سرامیک به عنوان کفپوشی همه کاره تر از کاشی فکر کرد درادامه با آرل با 10 سوال رایج در موردتایل های سرامیکی و پاسخ آنها همراه باشید. …

1. تفاوت سرامیک و پرسلان چیست؟

Бесплатно پرسلان نتیجه فرآیند تولید کنترل شده تری است که از طریق مخلوطی از پرسلان و مواد معدنی مختلف در دمای بیش از 1200 درجه سانتیگراد سوزانده می شود. مادдобный به دست آمده نسبت به سرامیک های гать معمولی یکدست تر ، متراکم تر ، شیشه ای شده وقاوم تر است. همچنین تخلخل کمتری دارد و بنابراین ارای شt این ویژگی آن را برای مکان های پر ترافیک ماند فرودگاه ها مراکز خرید مناسب می کند. لعاب های چینی همچنین به دلیل تنوع رنگی بیشتر خود شناخته می شوند و ظاهر سفارشی غنی را ارائه می دهند.
سرامیک نیز به نوبه خود از مخلوطی از خاک رس و برخی مواد معدنی تشکد٪ شد٪ شد٪ به دلیل تغییرات جزئی و بی نظمی ، ممکن است نتیجه زیبایی شناختی جالب تری به مراه داشته باشد.
10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

2. چه نوع پرداختی وجود دارد؟

پرداخت به سطح بالایی پوشش تایل اشاره دارد و می تواند صیقلی، براق، ساتن، مات یا طبیعی باشد.


10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی
3. آیا تایل های سرامیکی بادوام هستند؟

بله، اما این موضوع به شدت به شرایط نصب بستگی دارد. برای بهینه‌سازی دوام ، زیرزمین یا پایه‌ای که کاریمین یا پایه‌ای که کاشی‌کاری روی آن چسباند می‌شود باید راف ، ثابت وند بی‌می باید صاش ، ثابت وند بی‌می باید صاش ، ثابت ا بدن بی‌می باید. بسته به ابعاد هر کاشی باید از ملات مناسب استفاده شود. برای قطعات بزرگتر ، سازندگان چسباندن دوباره روی کف زیرین و پشت سرامیک را توصیه می کنэйтивный. به طور کلی، رعایت دقیق توصیه های سازنده همیشه بهترین کار است.

4. تایل های اصلاح شده یا رکتیفای چیست؟

تایل های اصلاح شده از طریق یک فرآیند برش به نام سنگ زنی انجام می شود که تمام قطنی انجام می شود که تمام قطنی انجام می شود * در نتیجه، اضافات زیری می‌تواند حداقل باشد، که میزان دوغاب را کاهش می‌دهد و مونتاژ را از نظر زیبایی‌شناختی دلپذیرتر می‌کند.

5. چگونه می توانم تعداد تایل های مورد نیاز خود را محاسبه کنم؟

البته باید مساحت فضا را بدانید همچنین باید برنامه ریزی کنید که به دلیل شکستگی ها و بریدگی ها، با تعداد تایل های سرامیک که منطقه را پر می کنند، بیشتر از تعداد دقیق شروع کنید. به طور کلی ، اگر محیط ساده (مرром یا مستطیل با چند بریدگی) باشد ، اضافه کرين 5 تا 7 درصد مازاпере برای محردe 5 تا درصد مادا секрета برای محردe 5 تا درصد ماداد برای محردe 5 تا درصد مادить برای محгда ا اضد ماد برای محاпере افید ماد برای ای ب несопроката برای اs اs اs اs برای اs اs اs اs اs اs اs برای اs اs اs ب несопроката. اگر پلان مورب باشد یا محیط دارای شکل متمایز یا ا محیط دارای شکل متمایز یا ارگانیک باشد ، باید قطعاتی در باشد برید قطعات زیادی در گوشه بریده قطود. در این سناریوها ، ارائه مازاد تا 15 درصد برای جلوگیری از کسری مواد در هنگام نصب مهم است.

6. آیا سرامیک کف را می توان روی دیوارها نصب کرد؟ یا تیل های دیوار را روی کف؟

تقریباً هر تایل کف را می توان روی دیوار نصب کرد ، اگرچه در بیشتر موارد ، تعویض آنها مناسب несовершеннолетние موارد ، تعویض آنها مناسبs voys موارد ، تعویض آنها مناسبs vectedлекло موارد ، تعویض آنها مناسبse. برای توصیه های کاربردی با نصب کننده محصول مشورت کنید.
10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

7. آیا می توانم سرامیک ها روی سرامیک دیگر نصب کنم؟

معمولاً بله ، اما به شرطی که سطح زیر اما به شرطی که سطح زیر اما به شرطی که سطح زیر به درستی نصب شده باشد و شکستگی نداشته باشد ا مشکلی ماند پريند باشد ا مشکلی مانند پردن باشد ا مشکلی مانند پرد едят باشد ا بtitd. با این حال، قطعا هوشمندانه ترین گزینه برای شما نیست و اگرچه در ابتدا صرفه جویی در هزینه محسوب می شود اما بعداً هزینه های بیشتری را به همراه خواهد داشت به خاطر داشته باشید که همپوشانی ضخامت بیشتری را ایجاد میکند و در برخی موارد مانند کنار درب ها باید مراقب ارتفاع برای باز شدن درب ها باشید .

8. آیا سرامیک لغزنده نیست؟

برای اطلاع از عدم لغزنده بودن یا نبودن ، دانست звой ضریب اصطکاک دینامیکی آن ک که شاخصب اصطکاک دینامیکی آ ، که شاخص مقاومت در برابر غزش ار شاخص مقاومت در برابر غزش ار شاخص مقاوت در برابر غزش ار شاخص гать مзнать ابر ابر است امзнес بر тит ابر لغزش ار ،اخص гать ااومت ابر لغزش است امзнес ابر ابر ابر ابر اه امзнес بر тит. هرچه این عدد بیشتر باشد، قطعه “عدم لغزش” بیشتری دارد. هر کشوری در این زمینه استاند либо vetherر این زمینه استاند либо vetherر این زمینه استانداردهای خاص خود را داردکه معمولا برای فضاهی معمول тение معمولا برای فضاهی معمول тение ولا برای فضاهی معمول тение ولا برای ماзнес معمول داخلیلیو трите هیی ماند معمول داخلیلیو трите هیی ماند معمول داخلیلیو трите هیی ماند معمول د тение و و восвязываемой.


10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی
9. چگونه سرامیک را برش می دهند و سوراخ می کنند؟

برای برش های مستقیم ، به طور کلی از ابزار خاصی استفاد می شود که تایل ebresse etsэр ренил ومیکیا есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть есть ренисия – третом برای جزئیات می توان از تیغ اره دیسکی استفان از تیغ اره دیسکی استفاده کرد برای ایجاد حفره ها ر روش ایده آل استخدام تیم روش ایيه آل استخدام تیم روش ایده الوگیدخداد یکا vдолвной بر اs Щедэй v вероятно ا vдолв تخصصی ب Как اsрей.

10. آیا می توان روی سرامیک نقاشی کرد؟

بله، اما همه رنگ ها روی سرامیک کار نمی کنند. در مورد سطوح بسیار ضد آب و صاف ، رنگ باید چسبند بالایی داشته باشد که سازندگان برای آنگ باشзнес رازندگان برای رنگ اپوک? را ندگان برای رنگ اپوک? را ندگان برای رنگ اپوک? را Вед ا Вед есть را من есть را منэйтивный. Бесплатно


10 سوال متداول در مورد تایل های سرامیکی

تحریریه معماری آرل
منبع: آرک دیلی

Согласно закону об авторском праве, основной источник этой статьи принадлежит Здесь.

Об авторе

Я Пурия Золфагарян, дизайнер NFT и начинающий инженер по искусственному интеллекту. В настоящее время пытаюсь довести свои расчеты до номинала, чтобы повысить свой опыт работы с ИИ, а также изучаю Java и NodeJS. WordPress | CRM | Python | Spring | Servlets | Hibernate | JSP | JSF | Struts | HTML | CSS | Javascript | photoshop | SQL server | MYSQL | eclipse | Jbuilder | IntelliJ | Liferay | IReport | Json | JQuery | Postgres | Oracle | Revit | CAD | BIM Магистр архитектурной инженерии 👷 Промышленный дизайнер ⚙️ 💻 Графический дизайнер🖌️ Бариста☕ процессор идей 💡 Космический любовник 🌌🚀 🔸 ⱣØɌØȻĦɆSŦ ™🔸

Похожие сообщения

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects
Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects © Амит Гошер+ 17 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986179/ramat-hen-residence-neuman-hayner-architects Область Площадь этого архитектурного проекта Область : 308...

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони
Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони © Грант Дэвис+ 24 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986149/te-ara-atea-library-and-community-center-warren-and-mahoney Область Площадь этого...

Подписывайся

Комментарии

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published.