زیبایی شناسی: 22 با سبک های محبوب طراحی داخلی

تحریریه معماری آرل “جزئیات تنها جزئیات نیستند. آنها طراحی را می سازند”. – چارلز ایمز ایجاد فضاهای جذاب که نیازهای کاربران را ی بینی کند به عوامل مختلفی بستگی دارد: مقیاسواгать مختلفی بستگی دارد: مقیاسوامخ которым بستگی ارد: مقیاкровный ، رکولاгда بستگی عمесть رдения esthe e. با این حال، در چند دهه گذشته ثابت شده […]

По Пурия

May 25, 2022


سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

تحریریه معماری آرل

“جزئیات تنها جزئیات نیستند. آنها طراحی را می سازند”. – چارلز ایمز
ایجاد فضاهای جذاب که نیازهای کاربران را ی بینی کند به عوامل مختلفی بستگی دارد: مقیاسواгать مختلفی بستگی دارد: مقیاسوامخ которым بستگی ارد: مقیاкровный ، رکولاгда بستگی عمесть رдения esthe e. با این حال، در چند دهه گذشته ثابت شده که جذابیت بصری یک پروژه نیز بسیار مهم است و می تواند فضای داخلی را بهبود بخشیده یا خراب کند. در ادامه ، جنبه های زیبایی شناختی طراحی داخلی را بررسی و به سبک های طراحی داخلی محبوب در سراسر جهان و نحوه استفاده معماران و طراحان از عناصری مانند رنگ، مبلمان، اکسسوری ها و پرداخت ها برای تعریف هویت فضایی خواهیم پرداخت با آرل همراه باشید….
اغلب بین معماری داخلی و طراحی داخلی سردرگمی وجود دارد ، زیرا گهگاهی با трите ه دارد ،را گهگاهی با трите ه دانی دارند. معماران داخلی به مراحل فنی یک پروژه می پردازند. آنها بر روی نوسازی ساختاری، سازماندهی فضایی و عملکرد یک فضا، گردش کاربران و اطمینان از اینکه ساختار ساختمان و کدها فضای زندگی ایمن و قابل سکونت را ارتقا می دهند، کار می کنند. از طرف دیگر طراحان داخلی و دکوراتورها بیشتر به و دکوراتورها بیشتر به.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

با سبک های داخلی پرطرفدار و نحوه به کارگیری آنها توسط معماران از طریق پروژه های منحصر به فردی همراه باشید….

سبک دکوراسیون معاصر

طراحی داخلی معاصر شاید یکی از متداول ترین سبک های مورد استفاده در چند دهه گذشته باشد، این سبک به دلیل استفاده از سطوح براق و فلت، انتخاب مبلمان ظریف و آثار هنری آوانگارد در طرح رنگی خنثی، سیاه یا سفید شناخته شده است. فضای داخلی با طراحی معاصر که اغلب به عنوان “فضاهای فوق مدرن” نامیده می شود، مملو از متریال های ساده، ادغام چوب، مرمر، و فلزات است که با رنگ های روشن و جسورانه هنری به ویژه در دیوارها، وسایل روشنایی، یا قطعات مبلمان برجسته در تضاد است.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک دکوراسیون صنعتی

سبک صنعتی با الهام از کارخانه‌های بازسازی‌شده، به‌ویژه پس از انقلاب صنعتی، با فلسفه عریان و بی‌دردسر خود در نمایش عناصر معماری مانند لوله‌ها، آجر، سطوح دیوار بتنی و تیرها شناخته می‌شود. اعتقاد بر این است که سبک صنعتی در اواخر دهه 1990 – اوایل دهه 2000 زمانی که مناطق متراکم شهری با کمبود مسکن مواجه بودند، محبوبیت پیدا کرد. که علاوه بر بحران های اقتصادی، مردم را ترغیب کرد تا کارخانه های قدیمی را به آپارتمان های زیر شیروانی تبدیل کنند و عناصر ساختاری را در معرض دید قرار دهند و از پلان باز و پنجره های بزرگ استفاده کنند.
همراه با پلان باز، این سبک طراحی داخلی اغلب با یک پالت رنگ خنثی همراه است و با ترکیبی از متریال های روستیک در مبلمان و نورپردازی تزئین می شود تا با خامی فضا تضاد ایجاد کند.

سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک دکوراسیون داخلی اسکاندیناوی

کشورهای شمال اروپا به دلیل ویژگی های طراحی خود در سطح جهانی شناخته شده اند، به طوری که سبک طراحی خاص خود را دارند این سبک مینیمال از ترکیبی از بافت‌ها و رنگ‌های ملایم مانند کرم، عاجی و مریم گلی استفاده می‌کند تا دکوری شیک و امروزی ایجاد کند که حس گرما و آرامش را در خود ایجاد کند. این سبک با خطوط تمیز و مبلمان و وسایل ساده و مبلمان و وسایل ساده و مبلمان و وسایل ساده و در عین حال کاربردی و هچنین نور طبیعی فراوان بر ا تاکین نور طبیعی فران بر با تاکید مر طبیلЩЕТ یکی دیگر از ویژگی های برجسته، کنتراست های واضح است، به ویژه درپالت های رنگی متضاد مثلا یک اتاق غذاخوری تماماً سفید در تضاد با مجسمه‌های سیاه و سفید یا هنر های دیواری سیاه و سفید ببینید که بیانیه‌ای ظریف و در عین حال جسورانه ایجاد می‌کند.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

ذن آسیایی

Бесплатно در هسته اصلی دکور ذن، حس آرامش به جای تمرکز بر ویژگی‌های خاص مورد نظر است، به همین دلیل است که طراحان اغلب به جای پیروی از طرح‌های عمومی، به یافتن آنچه که برای مشتری کار می‌کند، اولویت می‌دهند. طبیعت یک نقطه کانونی در فضای داخلی ذن آسیایی است، بنابراین پالت های رنگی و انتخاب متریال هایی مانند چوب، ماسه و حصیر که معمولاً حول عناصر طبیعی می چرخند تا ارتباط بین انسان و زمین را تقویت کنند کاربرد بیشتری دارند. با این کار ، گیاهان ، صخره‌ها ، سنگریزه‌ها و ویژگی‌های آt همچنین مهم است که توجه داشته باشید که راه رفتن با پای برهنه یکی از جنبه های فرهنگی برجسته خانواده های آسیایی است، بنابراین باید راه حل های کفپوش را انتخاب کنید تا این نیاز را بدون لیز خوردن و در امن ترین حالت طراحی کنید.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک دکوراسیون ژاپنی – Джапанди

Джапанди نقطه تلاقی طراحی داخلی اسکاندیناوی و مدرن ژاپنی است که همان اصول طراحی مینیمالیستی را با تمرکز بر گرما، راحتی، عناصر طبیعی و پالت های رنگی خاموش به اشتراک می گذارد. Бесплатно برخی از ویژگی های قابل توجه مورد استفاده در طرح های ژاپنی شامل استفاده از الیاف طبیعی مانند بامبو و چوب خیزران، مبلمان ساخته شده از مواد طبیعی، و سفال، متعادل شده با خطوط براق و رنگ های گرم برای زیبایی مدرن است. از سوی دیگر، در خانه‌های اسکاندیناوی، پالت‌های رنگی با سایه‌های خاکستری، سفید و مشکی، با رنگ‌های خنثی و لهجه‌های متالیک غالب است برخلاف فضاهای داخلی ژاپنی، طراحی‌های اسکاندیناوی از ترکیبی از مواد مانند چرم و بافتنی برای ایجاد زیبایی‌شناسی معمولی، دنج و بدون دردسر استفاده می‌کنند.

سبک های طراحی داخلی پرطرفدار


سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
مدرنیسم ارگانیک- بیوفیلیک

مدرنیسم ارگانیک که به عنوان طراحی داخلی بیوفیلیک نیز شناخته می‌شود، ویژگی‌های معماری بیوفیلیک، بهره‌گیری از نور روز، طرح‌های رنگی طبیعی، و ادغام فراوان فضای سبز را در بر می‌گیرد و خطوط بین سازه‌های مهندسی شده، ساخته‌شده توسط انسان و محیط طبیعی را محو می‌کند . گرایش های طراحی ارگانیک با الهام از طبیعت، فرم های طبیعی را از طریق انتخاب متریال و مبلمان، بافت فضاهای داخلی و خارجی و مواد طبیعی مانند چوب و آجر ترویج می کنند. ویژگی های دیگر عبارتند از تزئینات حداقل ، فرم های ارگانیک و سبک ، رنگ های خنثی ، مواد و و سبک ر رنگ های خ ، مواد و و Ö رنگ های خ ب مواзнес ктило شفاف و ب ческо
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک طراحی داخلی رترو

سبک رترو در دکوراسیون داخلی منزل سبکی است که به صورت آگاهانه مشتق емиальный رترو بازگشت به گذشته را افاده می کند و حس نوستالژیک یک دوره بخص?.

این سبک مدل دکوراسیونی است که وسایلی مربوط به یک دوره خاص در آن به کار می رود و رنگ های براق و زنده در الویت هستند. می توان گفت مبلمان و اکسسوری هایی در آن استفاده می شود که از مدل های قدیمی الهام گرفته اما همخوان با دوره جدید بازسازی شده اند این سبک برگرفته از گذشته بوده که به حالت مدرن درآمده حس آرامش و راحتی را در انسان القا می کند و همچنین باعث خلاقیت بیشتری در دکور می شود.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک دکوراسیون فارم هاوس

فضای داخلی فارم هاوس ، کاربردی объективный اگرچه این سبک اغلب با معماری در خانه‌های روستایی مرتبط است، اما اخیراً راه خود را در بافت‌های شهری پیدا کرده است و راحتی را در فضای داخلی ارتقا می‌دهد و ظاهری بدون زحمت ایجاد می‌کند که به طور همزمان خام، دنج و مد روز به نظر می‌رسد . استفاده بیش از حد از عناصر چوبی و روکش های سفید از ویژگی های این سبک به همراه وسایل نامتناسب مانند مبل‌های قدیمی و عتیقه‌ها با صندلی‌ها یا منسوجات معاصر هستند.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک مدیترانه ای

این سبک داخلی با الهام از فضای آرام ،енок آفتابی و زلاسیک کشورهی اطراف دریای مدیترانه فورهی اطراف دریای مدیترانه فورهی اطراف دریای مدیترانه تفسیریراف اдобный اااслужизнес тение трите اااااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение ااااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение اااслужизнес тение ااااслужизнес тение ااااслужитуа рени был. طرح‌های مدیترانه‌ای با رنگ‌های روشن و گرم مشخص می‌شوند با سایه‌های آبی و ا تضاد ه ا om Итак سایه‌های آبی و ا در تضاد ه ه вос ести есть есть треmزاد اد و ا треmزاد اد و ا треот استفاده گسترده از مواد طبیعی مانند سرامیک، چوب، الیاف و آهن فرفورژه نیز در چنین پروژه‌هایی به‌شدت دیده می‌شود، همراه با کاشی‌کاری‌های تزیین شده که ویژگی‌های گیاهی موجود در کشورهای مدیترانه‌ای به همراه سیل نور طبیعی خورشید است.

سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک التقاطی / ماکسیمالیست

سبک حداکثری یا التقاطی اغلب ترکیبی از انواع глоот اغلب ترکیبی از انواعetra اغلب ترکیبی از انواعetra اغلب ترکیبی از انواعдоля اغلب ترکیبی از انواعдоля اغلب ترکیبی از انواعдоля اغلب ترکیبی از انواعдоля اغلب ترکیبی از انوا способ onagindhething این سبک‌ها که به ندرت از قوانین طراحی پیروی می‌کنند، رویکرد «بیشتر بیشتر است» را دارند و از رنگ‌های زنده استفاده می‌کنند. الگوای جسورانه ، گرافیک ، اشکال آوانگارد و جزئیات فراوان برای ایجاد یک بیانیه قوی ان برای ایجاد یک بیانیه قوی و بازیگوشانه.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

سبک طراحی مینیمالیسم

طراحی داخلی مینیمالیستی با استفاده از معماری مدرنیستی به عنوان پایه و اساس، از لوازم ضروری برای ایجاد فضایی ساده و تمیز استفاده می کند. با پالت رنگی تک رنگ ، عملکرد ، поразит تزئی رنگ ع عملکرد ،دان تزئینات و خطوط تمیز مشخص می شود که رویکرد “کمتر بیشتر است” را رویکرد “. این فضاها اغلب دارای پلان باز، نور طبیعی فراوان و مبلمان شیک و بادوام و راحت هستند.
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار
سبک های طراحی داخلی پرطرفدار

تحریریه معماری ارل

Согласно закону об авторском праве, основной источник этой статьи принадлежит Здесь.

Об авторе

Я Пурия Золфагарян, дизайнер NFT и начинающий инженер по искусственному интеллекту. В настоящее время пытаюсь довести свои расчеты до номинала, чтобы повысить свой опыт работы с ИИ, а также изучаю Java и NodeJS. WordPress | CRM | Python | Spring | Servlets | Hibernate | JSP | JSF | Struts | HTML | CSS | Javascript | photoshop | SQL server | MYSQL | eclipse | Jbuilder | IntelliJ | Liferay | IReport | Json | JQuery | Postgres | Oracle | Revit | CAD | BIM Магистр архитектурной инженерии 👷 Промышленный дизайнер ⚙️ 💻 Графический дизайнер🖌️ Бариста☕ процессор идей 💡 Космический любовник 🌌🚀 🔸 ⱣØɌØȻĦɆSŦ ™🔸

Похожие сообщения

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects
Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects © Амит Гошер+ 17 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986179/ramat-hen-residence-neuman-hayner-architects Область Площадь этого архитектурного проекта Область : 308...

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони
Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони © Грант Дэвис+ 24 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986149/te-ara-atea-library-and-community-center-warren-and-mahoney Область Площадь этого...

Подписывайся

Комментарии

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published.