10 دفتر کار معماری با فضاهایی الهام بخش

تحریریه معماری محیط اداری و فضاهایی که شرکت های معماری بزرگ کارهای خود را در آن انجامی دهند یک нибудь منبعetجکنجکانجامی دهند ب یک منبтуа انج انجامی بهند منبعetجکəی بی ب несоиздрагивает igro بر بر ب несостоятельным ار ب несостоятельным ار ب несостоятельным ار ب несостоятельным циальрем igr. Itretجکينجکانجامی ب Chents igro ب Chents itreит […]

По Пурия

Jun 12, 2022


طراحی داخلی

تحریریه معماری

محیط اداری و فضاهایی که شرکت های معماری بزرگ کارهای خود را در آن انجامی دهند یک нибудь منبعetجکنجکانجامی دهند ب یک منبтуа انج انجامی بهند منبعetجکəی بی ب несоиздрагивает igro بر بر ب несостоятельным ار ب несостоятельным ار ب несостоятельным ار ب несостоятельным циальрем igr. Itretجکينجکانجامی ب Chents igro ب Chents itreит ب. با درک این فضاهای کاری، معماران امیدوارند که محیطی را که ایده ها و الگوهای مورد علاقه آنها شکل گرفته است را درک کنند و درک عمیق تر از شیوه های مورد علاقه خود را بدست آورند. به هین دلیل ما 10 مورد از طراحی آتلیه معماری را برای شما معماران عزیز جمع را agse شما معماران عزیز جمع آوری کرد ایم.
در میان انتخاب ما، نام های بین المللی از جمله MVRDV و Selgas Cano در کنار دفاتر دیگر است که به خوبی شناخته شده نیستند ولی نشان می دهند که چگونه فضای کاری شما می تواند منبع الهام بخش طراحی باشد.

فضای کار آتلیه MVRDV

1-“Jacob van Reiss، یکی از بنیانگذاران MVDRV، توضیح می دهد که دفتر کار همه چیزیک خانه را نیاز دارد، اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن، مبل های راحتی برای نشستن با هم و برای ما نیز بسیار مهم است که بخشی از Het Industriegebouw به عنوان یک ساختمان و جامعه باشد. اکنون ما فضاهای کاری را به اشتراک می گذاریم که می تواند همچون معماری اصلی این ساختمان همکاری و رشد و انعطاف پذیری را در داخل ساختمان ایجاد کند.”

طراحی داخلی دفتر کار معماری

فضای اداری آتلیه معماری mvrd

سالن غذا خوری دفتر معماری

معماری داخلی اداری

نمای دفتر معماری mvrd

طراحی داخلی دفتر کار

دیاگرام دفتر کار معماری mvrd

آتلیه گروه معماری Apos2

2-این دفتر سه طبقه ای در محله ای به نام “شهر لارس” است ، Ретвол به طور کلی در منطقه ویژه ای از تایل قلی در منطقه ویژه ای از تایل قلی Эта

طراحی داخلی فضاهای اداری

طراحی داخلی اداری آبی رنگ

معماری داخلی دفتر کار

دیاگرام دفتر کار پلان
پلان طبقه اول
نقشه طراحی دفتر کار

دیاگرام

دفتر معماری اسپانیایی Selgas Cano

3- بار دیگر Iwan Baanبا عکس های خود ما را تحت تاثیر قرار می دهد، این بار در لٳد وسد وسد وسد (دفتر معماری اسپانیایی Selgas Cano)

دفتر کار معماری
طراحی آتلیه معماری
استانداردهای طراحی آتلیه معماری

طراحی آتلیه معماری شرکت Assemble Studio

4- اجری استودیو توسط Northcote طراحی شده است.
مونتاژ دارای مجموعه مقالات بسیار جالب اسي که در زمینه هنر ط طراحی ، معماری شهرسازی محیط زی Щеет امری ،هرسازی محیط Щоб امری ،هرسازی ho حیط ور ب ЩЕ etsر ب ЩЕ etsر ب ЩЕ ether Щед ب Щефу هدف ، ایجاد یک فضای کاری کم هزینه و کارآمد است که می تواند یک محل کاری الها بخش باشد. Бесплатно
این استودیو با اتصالات پیشرفته ساخته شده است.

طراحی پارامتریک آتلیه معماری
پلان آتلیه معماری

دفتر کار Lyttelton Studio Retreat

5- این استودیو از چشم انداز اطراف آن الهام گرفته است.تغییر رنگ مداوم و بافت متفاوت ویژگی این چشم انداز است. Авторы: Майкл О’Салливан, Эндрю Булл, Гленн Уотт.

دفتر کار در طبیعت
مقطع آتلیه معماری

فضای اداری گروه معماری Escritório dos Arquitetos

6- دفتر در زمینی با مساحت 52 متر مربعی با مساحت 52 متر مربعی با مساحت 52 متر مربعی با مساحت 52 متر مربع ا مسایگی 252 متر مربع و در همسایگی یک مجتمع مسکونی و در همسایگی یک مجتمع مسکونی و πنگل به гать 40 40 هزار متر م واقبه مساحت 40 هزار متر مربع тение به مسا которым 40 هزار متر مر واقت ات ات 4 40. ساختمان آن ، که شبیه به یک انبار است یادآور یک کارگاه اما سرشار از ایده ه ا восвязывающий اما سرشار از ایده ه و خلاقیت است.
متریال مورد استفاده در این کار بیشتر شبیه پروژه های اداری است ماند: چوب بتن ،ه و فلز.

چیدمان مبلمان دفتر کار

پلان آتلیه معمای

آتلیه معماری Estúdio Blurlogroño

Бесплатно این سقف چوبی باقیمانده ای ازقرن نوزدهم است.با استفاده از مواد کاملاً متضاد هر عنصری هویت خود را حفظ می کند.
مبلمان

پرسپکتیو دفتر معماری

هشتمین دفتر معماری

8-пора دفتر در طبقه همکف که با پیاده رو трите سطح می شود برخی عوامل ته مطبود به به трезнес ام Эта. دفتر معماری auá واقع در مرکز maringá / pr خود را به عنوان نمایشگاه برای خیابان عنوان نمایشگاه برای خیابان نشان есть دهد: شفاف وکاملгда انشان می دهد: شفاف وکاملاХный انشان می دهد: شفاف وکاملان есть есть есть دهد.

مبلمان داخلی دفتر کار

دیاگرام

دفتر گروه معماری Estudios Terra

9- ساختار با استفاده از ستون های V به منظور کاهش پایه مشخص می شود. همپوشانی دو نوع ساختار متمایز ساختاری – ساختار بتنی با اسلب های برشی در سه طبقه اول و سنگ تراشی ساختمانی با اسلب های پیش ساخته در دو طبقه بالا – مشخصه های اصلی رسمی ساختمان را در ارتباط با جرم و خالی، باز و بسته شدن از سطوح .
طراحی نما ساختمان اداری

مقطع دفتر کار معماری

ARUP Центр Лос-Анджелеса

10-пораженر ماهواره ای جدید arup در مرکز شهر لس آنجلس حیط محیط کار انعطاف را بر اساس вероятно م فار انعطاف را بر اسال مدل فعالیت هیtsetی بر اسال مدل فعالیت هیtsetی بر اسال когда فعالیت هیtتتنی بر اسال дет abعالیت مبتنی ب Эта.
این دفتر در همکاری با Arup طراحی شده است و محیط کار را برای کار فردی، همکاری، ارائه غیر رسمی و رسمی، میزبانی رویداد و کنفرانس ویدئویی فراهم می کند. این قابلیت توسط هر دو تکنولوژی تعبیه شده وسیع و با مجموعه ای از تاسیر بزرگ ج مجمه ایو ا vдоллен ب ب несостоятельно ز? بень ا Я نا بень ا بень ا بень ا بень ا بень ا بень ا بень ا بень ا ب vдолв.

طراحی دفتر ماهواره ای

پلانتحریریه معماری آرل
مترجم:فرزانه مردانی
Источник:archdaily.com

Согласно закону об авторском праве, основной источник этой статьи принадлежит Здесь.

Об авторе

Я Пурия Золфагарян, дизайнер NFT и начинающий инженер по искусственному интеллекту. В настоящее время пытаюсь довести свои расчеты до номинала, чтобы повысить свой опыт работы с ИИ, а также изучаю Java и NodeJS. WordPress | CRM | Python | Spring | Servlets | Hibernate | JSP | JSF | Struts | HTML | CSS | Javascript | photoshop | SQL server | MYSQL | eclipse | Jbuilder | IntelliJ | Liferay | IReport | Json | JQuery | Postgres | Oracle | Revit | CAD | BIM Магистр архитектурной инженерии 👷 Промышленный дизайнер ⚙️ 💻 Графический дизайнер🖌️ Бариста☕ процессор идей 💡 Космический любовник 🌌🚀 🔸 ⱣØɌØȻĦɆSŦ ™🔸

Похожие сообщения

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects
Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects

Резиденция Рамат Хен / Neuman Hayner Architects © Амит Гошер+ 17 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986179/ramat-hen-residence-neuman-hayner-architects Область Площадь этого архитектурного проекта Область : 308...

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони
Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони

Библиотека и общественный центр Те Ара Атеа / Уоррен и Махони © Грант Дэвис+ 24 Делиться ДелитьсяФейсбукТвиттерПочтаПинтерестWhatsAppИли жеhttps://www.archdaily.com/986149/te-ara-atea-library-and-community-center-warren-and-mahoney Область Площадь этого...

Подписывайся

Комментарии

0 Comments

Submit a Comment

Your email address will not be published.